O nas

Mistrz florystyki, absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Wyższej Szkoły Inżynieryjno- Ekonomicznej w Rzeszowie. Zwód ogrodnika połączyła z pasją układania artystycznych kompozycji kwiatowych. Mieszka w Ropczycach, gdzie od 1989 roku prowadzi firmę- kwiaciarnie. Zdobywczyni wielu nagród w konkursach organizowanych przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa. Mistrzyni Podkarpacia we florystyce roku jubileuszowego 2000. Uczestniczka II Międzynarodowych Mistrzostw Florystycznych Polski w Poznaniu w czasie trwania targów POLAGRA FARM (2001r) i Międzynarodowej Wystawy Florystycznej w Poznaniu (2004r).
Po zaliczeniu egzaminów przed międzynarodową komisją otrzymała certyfikat DFA potwierdzający profesjonalność i znajomość florystyki na europejskim poziomie. Tytuł instruktora florystyki został nadany jej przez Holenderski Instytut Kształcenia Nauczycieli STOAS i Europejską Akademię Aranżacji Florystycznych EFDA.
Autorka najlepszego stoiska na X Międzynarodowych Targach Rolnych Horti EXPO2005 Warszawa – Bronisze i nagrodzonych stoisk kwiatowych podczas Poznańskich Targów POLAGRA FARM 2005 i 2006r. Wykonawca aranżacji kwitowych w czasie Dni Otwartych SGO A.W.Perek organizowanych cyklicznie w Rogóźnie pod Łodzią. Zostaje zaproszona do udziału w pokazach układania kwiatów, a najbardziej prestiżowe to prezentowane podczas targów POLAGRA FARM w Poznaniu (2005r.) i Wilno (2000r.)
Od 11 lat nauczycielka florystyki w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie. Pracownik Wyższej Szkoły Inżynieryjno- Ekonomicznej w Rzeszowie. Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie w zawodzie florysta.
Wiceprezes zarządu Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Ogrodnictwa NOT Rzeszowie w ramach, którego piastuje funkcje Prezesa Podkarpackiego Klubu Florystów SITO. W ramach klubu integruje środowisko i organizuje wiele wystaw, pokazów i warsztatów florystycznych. Najbardziej znane to pokazy w największym na Podkarpaciu Centrum Kongresowo Wystawienniczym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa i w auli Wyższej Szkoły Inżynieryjno Ekonomicznej w Rzeszowie. Zapraszana jako florystka do udziału w organizowanym w Kutnie imprezie „Święto róży”. Nieprzerwanie od roku 1988 w Galerii Centrum Kultury w Ropczycach organizuje wystawę świątecznych aranżacji kwiatowych. Jest członkiem zespołu redakcyjnego „Ziemia Ropczycka”, gdzie prowadzi stałą rubrykę „ W świecie kwiatów”.
Autorka trzech książek „ W świecie kwiatów poradnik florysty”, „W świecie kwiatów zasady kompozycji florystycznych” i „ W świecie kwiatów historia dekoracji roślinnych”.
W czerwcu 2019 roku zostaje wybrana na Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w siedzibą w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach.